۱۷ شهریور ماه آخرین مهلت ارائه مقالات به همایش بین المللی سینما در عصر دیجیتال
کد مطلب : 13060

۱۷ شهریور ماه آخرین مهلت ارائه مقالات به همایش بین المللی سینما در عصر دیجیتال

تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
نخستین همایش بین المللی «سینما در عصر دیجیتال» از ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه توسط مدرسه ملی سینمای ایران برگزار می شود و آخرین مهلت ارائه مقالات پذیرفته شده در این همایش ۱۷ شهریور ماه است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، مدرسه ملی سینمای ایران با هدف ارزیابی و تجمیع تجربیات علمی در حوزه‌های گوناگون مرتبط با سینما در عصر دیجیتال و بهر‌ه‌گیری از مطالعات صورت‌‏ گرفته در عرصه فناوری‌های نوین که فرایندهای تولید، عرضه و نمایش سینمایی را در وجوه و جنبه های مختلف تحت تاثیر قرار داده است، نخستین همایش علمی – تخصصی و بین‌المللی «سینما در عصر دیجیتال» را برگزار می‌کند.
مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۲ تیرماه و مهلت ارائه مقالات پذیرفته‌ شده در این همایش ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۷ در نظر گرفته شده است.
مدرسه ملی سینمای ایران همایش مذکور را در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ آبان‌ماه سال جاری، با همکاری و مشارکت صنوف سینمایی، موسسات تابعه سازمان سینمایی، مراکز علمی و دانشگاهی کشور، و نهادهای فرهنگی و هنری و آموزشی فعال در حوزه فیلم و سینما برگزار خواهد کرد.
پژوهشگران و علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت همایش به آدرس www.cida-conf.ir مراجعه کرده و یا با شماره دبیرخانه ۰۲۱۲۲۹۰۹۶۷۱ تماس حاصل کنند.