جشنواره فیلم های ورزشی آغاز به کار کرد
کد مطلب : 12671

با حضور «پرنده آبی» از تولیدات مرکز گسترش؛
جشنواره فیلم های ورزشی آغاز به کار کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
يازدهمين دوره جشنواره بین المللی فيلم هاي ورزشي ايران از امروز ۲۵ دی ماه در سینما فلسطین و هتل المپیک کار خود را آغاز کرد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، این جشنواره که در آن بیش از ۴۵ مستند ایرانی و خارجی و ۵ پویانمایی کوتاه و بلند در کنار فیلم های داستانی، تیزر و برنامه های تلویزیونی به رقابت می پردازند تا روز ۲۸ دی ماه ادامه خواهد یافت.
«پرنده آبی» از جمله تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی هم در این رقابت حضور داشته و روز سه شنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۱۸ در سالن شماره ۳ فلسطین نمایش داده می شود.
جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره جهانی فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.
يازدهمين دوره جشنواره بین المللی فيلم هاي ورزشي ايران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی با همکاري وزارت ورزش و جوانان، کميته ملي المپيک و پارلمپيک ، وزارت فرهنگ ارشاد اسلامي، وزارت کار و‌ رفاه اجتماعی، سازمان صداوسيما و شبکه ورزش، شهرداري تهران و دیگر نهادهای مرتبط با فدراسیون ورزشی کارگران دی ماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در تهران برگزار می شود.