من باید پرواز کنم!
کد مطلب : 13502

در راه سینماحقیقت...
من باید پرواز کنم!

تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷
غزاله رضوی با ساخت فیلم مستند «من باید پرواز کنم» متقاضی شرکت در بخش مسابقه ملی مستندهای کوتاه دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت شده است.
Share/Save/Bookmark
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، تِم تنهایی که پیشتر در آثار سینمایی، کاربرد دراماتیک زیادی داشته است، طی این سال‌ها در سینمای مستند هم نقش‌آفرین بوده و «من باید پرواز کنم» به کارگردانی غزاله رضوی، از جمله آثاری است که با محوریت این تِم سینمایی ساخته شده است.
در این فیلم ۲۵ دقیقه‌ای، داستان زندگی پيرمرد هشتاد ساله‌ی تنهايی را می‌بینیم که تصميم به ازدواج با دختری جوان می‌گيرد...
پژوهشگر، تصویربردار و کارگردان «من باید پرواز کنم» غزاله رضوی است. از دیگر عوامل اصلی این فیلم می‌توان به اشکان اشکانی (تهیه‌کننده)، پویان شعله‌ور (تدوینگر)، محمدحسین ابراهیمی (صداگذار) و حمید خزایی (مدیر تولید) اشاره کرد.
این فیلم در صورت پذیرش هیات انتخاب، برای اولین بار در بخش مسابقه ملی مستندهای کوتاه جشنواره سینماحقیقت رونمایی می‌شود.
اسامی فیلم‌های منتخب بخش «مسابقه ملی» جشنواره سینماحقیقت در سه گروه مستندهای کوتاه (تا ۴۰ دقیقه)، نیمه‌بلند (۴۰ تا ۷۰ دقیقه) و بلند (بالای ۷۰ دقیقه)، در نیمه دوم آبان‌ماه ۹۷ اعلام خواهد شد.
*دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» در شهر تهران برگزار خواهد شد.