دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۷
کد مطلب : ۹۳۵۰

هدیه مستندساز پیشکسوت به جشنواره خورشید

۰
هدیه مستندساز پیشکسوت به جشنواره خورشید
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینماتجربی»، محمدرضا اصلانی پس از اهدای این فیلم به جشنواره خورشید در متنی آورده است:

«به نام حق؛

جشنواره خورشید؛ بعد همه تحیات بر شما که می‌خواهید امکان زیباترین آرزوها باشید، عکس پانورامای پشت صحنه آتش سبز را به شما هدیه می‌کنم، که از برای عکاس آن – محسن رسول اف جوان و از دست شده - و همه دست اندرکاران آن، در زمان ساخت –دست کم- یکی از آرزوهای زیبا بود که تنگی فضای عمومی سینمای ایران، این وسعت را برنتافت. این عکس شاید نشانه یک کار جمعی همدلانه باشد، که همه دست اندرکاران آن را به شوق خلاقیت گرد آورد. نحوه نگاه افراد بر صحنه می‌تواند گویای این بوده و می‌تواند یادآور تجربه یک کار خلاق جمعی باشد، که چون آتش بازی جشنی شبانه، در فضا می‌پاشد و نیست.

باشد که شما رهیافت خلاقیت باشید در سینمای این ملک که خلاقیت در آن در خاطره‌ها رفته. باشد که چنین شود و جشنواره پرچم خلاقیت شود.»

پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل در راستای حمایت از چرخه تولید و عرضه فیلم‌های ارزشمند مستقل و تجربه گرا و نیز حمایت از برگزاری جشنواره فیلم مستقل خورشید، اقدام به افتتاح «گنجینه آثار اهدایی هنرمندان» کرده است که با استقبال جامعه هنری روبرو شده است و تا کنون هدایایی از قشنگ کامکار، بیژن کامکار، بابک کریمی، شهرزاد اسفرجانی، رهبر قنبری، مهدی یارمحمدی و ... به این گنجینه هدیه شده است.

«پنجمین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید» به عنوان رویداد ویژه سینمای مستقل تجربه گرا، به همت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل و دبیری مهدی یارمحمدی دیماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما