چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب : ۳۵۱۶

اولین حضور بین‌المللی «روییدن در باد» در جشنواره مسکو

۰
فیلم سینمایی «روییدن در باد» ساخته رهبر قنبری اولین حضور خود در جشنواره‌های بین‌المللی را تجربه می‌کند.

«حسن امجدی‌مقدم» تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با فارس، در مورد حضور فیلم سینمایی «روییدن در باد» در جشنواره مسکو، اظهار داشت: جشنواره فیلم مسکو یکی از معتبرترین جشنواره‌های دنیا است و جزو جشنواره‌های الف دنیا محسوب می‌شود.

وی در ادامه افزود: سی و چهارمین دوره جشنواره مسکو تیرماه در شهر مسکو برگزار می‌شود.

این تهیه‌کننده در ادامه گفت: فیلم سینمایی «روییدن در باد» اولین حضور خود در فستیوال‌های خارجی را تجربه می‌کند و امیدواریم موفقیت‌هایی را هم برای سینمای ایران کسب کند.

وی در ادامه افزود: جشنواره مسکو، جشنواره‌ای با رویکردهای هنری و مناسبات عمیق انسانی است که فیلم سینمایی «روییدن در باد» این ویژگی‌های را داراست و امیدواریم فیلم با موفقیت‌هایی هم رو به رو شود.

حسن امجدی‌مقدم در پایان این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: معمولاً این جشنواره در تالار پوشکین مسکو برگزار می‌شود و ۱۰ روز هم به طول می‌انجامد.

بنابراین گزارش، در فیلم سینمایی «روئیدن در باد» گوهر خیراندیش، امید زندگانی، حسین عابدینی، ذبیح افشار، کاظم هاشم‌زاده، یلدا قشقایی، ژیلا شاهی، صبا مهری، احمد پورستان، یحیی پورامین،بهنام اسداللهی، مهرداد میکائیل‌زاده و قاسم سید سیاح (بازیگر نوجوان) نقش آفرینی می‌کنند. داستان آن درباره نوجوانی به نام اصلان است که در مسیر کوچ به همراه خانواده‌اش با موانعی مواجه می‌شوند.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما