سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۲۲
کد مطلب : ۲۷۷۱
به تهیه کنندگی محمدعلی فارسی؛

داستان وال‌استریت مستند می‌شود

۰
داستان وال‌استریت مستند می‌شود
به گزارش «سینما تجربی» به نقل از مهر، محمدعلی فارسی تهیه‌کننده و مجری طرح مستند «وال‌استریت» با اعلام این خبر در توضیح کم و کیف ساخت این مستند گفت: دو پروژه مستند که یکی از آنها درباره جریان وال‌استریت است و دیگری به مبحث فعالیت‌های دینی در کشورهای اروپایی و آمریکا اختصاص دارد.

وی در ادامه افزود: نگاه من به ساخت این فیلم و جریان وال‌استریت تاریخ مصرف ندارد بلکه قصد من از تهیه این مستند بیان نگاهی روشنگرانه به این نهضت خودجوش و مردمی است از همین‌رو قرار است سه فیلم مجزا توسط سه کارگردان با نگاهی مجزا به این جریان ساخته شود، یکی از کارگردان‌های این مجموعه یک فیلمساز آمریکایی است، و دو فیلمساز دیگر از مستندسازان خوب ایرانی هستند.

تهیه‌کننده و مجری طرح مستند وال‌استریت در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به مراحل ساخت این فیلم گفت: طرح کامل این سه مستند به همراه فیلمنامه‌ها کامل است و هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار داریم و ظرف ده روز آینده فیلمبرداری این مستندها آغاز می‌شود.

فارسی در پایان افزود: طرح انجام یک تولید مشارکتی را پیش از این به حوزه هنری، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و همچنین تلویزیون ارائه کرده بودم ولی هیچ یک از ارگان‌ها هنوز پاسخ روشنی به من نداده‌اند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما