دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ساعت ۱۴:۱۶
کد مطلب : ۲۴۶۵
محمود مرزعتی به «سینما تجربی» خبر داد؛

ناگفته‏های زندگی شهید آوینی در مستند «زندگی زیباست» به تصویر کشیده می‏شود

۰
ناگفته‏های زندگی شهید آوینی در مستند «زندگی زیباست» به تصویر کشیده می‏شود
بنابرگزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینما تجربی» محمود مزرعتی درباره مستند «زندگی زیباست» گفت: این اثر درباره زندگی شهید سید مرتضی آوینی، تحولات و همچنین نقد و بررسی آثار اوست. پس از شهادت ایشان متاسفانه او به شخصیتی دست نیافتنی و دور از دسترس تبدیل شد و من سعی دارم تا با بیان نکات جالب و ناگفته زندگی و همچنین نقد و ارزیابی آثار او، این شخصیت بزرگوار را بهتر و بیشتر به جوانان معرفی کنم.
او افزود: این مستند از بخش های مصاحبه با اطرافیان شهید آوینی و بازسازی زندگی او تشکیل شده که تاکنون مصاحبه هایی با مهدی کلهر، رضا برجی و همچنین هم دانشگاهی های شهید آوینی چون مهندس اردلان و مهندس امیدوار داشته ایم. پس از اتمام مصاحبه ها برای ادامه تصویربرداری علاوه بر تهران به شهرهای زنجان، کرمان و اصفهان نیز می رویم.
او ادامه داد: تحقیق و پژوهش این اثر توسط من و همسرم «نادیا جعفری» و همچنین «سمانه جنگ روی» انجام گرفته اما تا پایان کار همچنان تحقیقات را ادامه می دهیم.
بنابراین گزارش عوامل این مستند نیمه بلند عبارتند از: کارگردان: محمود مزرعتی/ تصویربردار: سید محمد موسوی، حمید رضایی و محمود مزرعتی/ صدابردار: حمیدرضا اسلامیان/ مجری طرح: تیمور بختیاری.
تهیه کننده «زندگی زیباست» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما