کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

انیمیشن «این سو، آن سو» برنده جایزه یونیسف شد

19 مهر 1399 ساعت 14:58

فیلم انیمیشن «این سو، آن سو» به کارگردانی «لیدا فضلی» که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده، موفق به دریافت جایزه یونیسف از دوسالانه‌ی انیمیشن «براتیسلاوا» اسلواکی شد.


به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، سی‌اُمین دوره جشنواره دوسالانه‌ی فیلم انیمیشن «براتیسلاوا» از 5 تا 10 اکتبر 2020 (8 تا 13 مهر 99) در کشور اسلواکی برگزار شد و انیمیشن «این سو، آن سو» ساخته «لیدا فضلی» ضمن نمایش آنلاین در بخش مسابقه بین‌الملل این جشنواره، موفق به دریافت جایزه یونیسف این رویداد شد.
در بیانیه‌ی هیات داوران دوسالانه‌ی انیمیشن «براتیسلاوا» آمده که این فیلم، حامل پیام واقع‌بینانه در ارتباط بین یک مادر و فرزندش است.
لازم به ذکر است که پخش بین‌الملل انیمیشن «این سو، آن سو» توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی انجام می‌شود.
این فیلم در بخش رقابتی سی و ششمین دوره‌ی جشنواره «کارتون کلاب» ایتالیا، بخش رسمی چهارمین دوره‌ی جشنواره کودک هنگ‌کنگ و بخش مسابقه یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «گلدن کوکر» صوفیه بلغارستان هم شرکت کرده بود.
در خلاصه داستان انیمیشن «این سو، آن سو» نیز آمده است: «هیچ مرزی نمی‌تواند مانع شکل‌گیری دوستی‌ها و محبت بین کودکان شود. کاش به‌راستی دنیای بزرگسالان هم مانند دنیای کودکان پُر از صلح و دوستی باشد.»
 


کد مطلب: 15274

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/15274/انیمیشن-این-سو-برنده-جایزه-یونیسف

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir