شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۱۵۲۰۷

سحرخیز: جشن انیمیشن را در فضایی متفاوت برگزار می‌کنیم

۰
سحرخیز: جشن انیمیشن را در فضایی متفاوت برگزار می‌کنیم
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجزبی به نقل از خبرگزاری مهر، امیر سحرخیز درباره‌ی فعالیت‌های صنفی سینمای انیمیشن گفت: این انجمن قبل از برگزاری پانزدهمین دوره انتخابات توانست کد شناسه ملی خود را دریافت کند و به همین دلیل مجوز شرکت در این دوره از انتخابات را به دست آورد.
وی بیان کرد: در همین راستا روانبخش صادقی را به عنوان نماینده این انجمن در انتخابات خانه سینما معرفی کردیم که توانست عضو هیأت مدیره جدید خانه سینما شود.
رئیس هیات مدیره انجمن فیلم‌سازان انیمیشن ایران توضیح داد: پیش از این قرار بود مجمع عمومی انجمن را برگزار کنیم که به دلیل شیوع بیماری کرونا نتوانستیم این برنامه را اجرایی کنیم. با توجه به این که احتمالاً وضعیت کرونا در پاییز هم به همین شکل ادامه داشته باشد، تصمیم داریم از هفته آینده به صورت منظم و به شکل‌های مختلف هر هفته یک گزارش عملکرد فعالیت‌های انجمن را در نیم سال اول را به اعضا ارائه دهیم.
وی بیان کرد: این گزارش‌ها قرار است در فرمت‌های مختلف برای اعضا ارسال شود.
سحرخیز درباره‌ی برگزاری جشن انیمیشن هم گفت: با توجه به شرایط فعلی، جشن انیمیشن ایران به روال گذشته برگزار نمی‌شود، البته برنامه‌ای برای چگونگی برگزاری این جشن در فضای متفاوت در دست داریم که به‌زودی اعلام می‌شود. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا این جشن همزمان با روز جهانی انیمیشن که 28 اکتبر (7 آبان) است، برگزار شود.
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما