يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۱۵۱۵۲

بسته حمایتی «مرکز گسترش» از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی

۰
بسته حمایتی «مرکز گسترش» از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این «مرکز» در چارچوب سياست‌های حمايتی سازمان‌ سينمايی در مرحله توزيع و نمايش آثار سينمايی هنری و تجربی و مستندهای سينمايی با شرايط زير، بسته حمايتی خود را به این شرح اعلام می‌كند:
 
1- آثار متقاضيان حمايت، پس از دريافت پروانه نمايش سينمايی، در مركز بررسی و برای بهره‌مندی از حمايت انتخاب می‌شوند.
 
2- حمايت مذكور از ابتدای شهریور ماه 99 صورت خواهد گرفت و پــايان هر مــاه سه فيلم (هر ماه دو فيلم داستانی و يك فيلم مستند) مورد حمايت واقع خواهند شد.
 
3- ميزان حمايت مركز برای هر فيلم سينمايی (داستانی: پانصد ميليون ريال و مستند ‌سينمايی: حداكثر سيصد ميليون ريال) خواهد بود كه براساس اعلام برنامه تهيه‌كننده شامل: تهيه نسخه نمايش (DCP) و تبليغات (محيطی و مجازی و...) شروع اكران آنلاين از سوی مركز و پس از اتمام اكران پرداخت می‌شود.
 
4- كليه امكانات رسانه‌ای مركز (سايت‌ها و شبكه‌ها و كانال‌های اجتماعی) و روابط‌ عمومی از آثار منتخب حمايت لازم را خواهند كرد.
 
5- شرايط دريافت حمايت
 
الف) اكران آنلاین در حداقل یکی از شبكه‌های وی.اُو.دی VOD یا سامانه‌های فراگیر برخط كه دارای مجوز فعاليت هستند: (تيوا، فيلم‌گردی، فيلم‌نت، فيليمو و نمآوا)
 
ب) شــرط بهره‌مندی از اين شيوه‌نامه، عــدم دريافت حمــايت از طــريق مــوسسه هنر و تجربه و انجام تبليغات كافی از سوی پلت‌فرم يا فيلم انجام شده است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما