دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۱۵۱۳۷

مستند کرونایی A_B_C_D روی میز تدوین باقری رفت

۰
مستند کرونایی A_B_C_D روی میز تدوین باقری رفت
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند به کارگردانی محسن خان‌جهانی، درباره‌ی تاثیرات اجتماعی شیوع ویروس کرونا بر جامعه است که این مستندساز از روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا با گروه کوچکی به ثبت این لحظات خاص در جامعه پرداخته است.
وی که به تازگی فیلمبرداری این مستند را به پایان برده است، تدوین آن را به «مهدی باقری» از کارگردانان نام‌آشنای سینمای مستند سپرده که در عرصه‌ی تدوین هم فعال است.
مهدی باقری کارگردانی و تدوین مستندهایی چون اهمیت عارف بودن، پیر پسر، اهالی خیابان یک‌طرفه، مهربانو، ناگهان تو گمشدی، ایران‌شهر، مرغ سحر و... را در کارنامه فیلمسازی خود ثبت کرده است.
محسن خان‌جهانی که جدیدترین مستندش را به تهیه‌کنندگی کاوه احمدی می‌سازد، امیدوار است در شرایطی این فیلم به نمایش درآید که ویروس کرونا ریشه‌کن شده باشد و مخاطبان با آرامش کامل به سینما بیایند.
مستند A_B_C_D محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است که امیر جغتایی (مدیر فیلمبرداری)، احمدرضا طایی (صدابردار)، مهیار میرجلالی و محمد حسنی (فیلمبرداران) و امیرمهدی صادقی (مدیر تولید) با این پروژه همکاری داشتند.
محسن خان‌جهانی پیش از این، ساخت مستندهای آزادراه، کلید، صندلی 257‌، یاردبستانی را در کارنامه کاری‌اش داشته است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما