شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۸
کد مطلب : ۱۵۱۳۲

فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» منتشر شد

۰
فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» منتشر شد
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، فراخوان این رویداد سینمایی که با موضوع همزیستی با کرونا و تاثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی برگزار می‌شود، منتشر شد.
نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» به دبیری مریم دوستی، با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پذیرای فیلم‌های حداکثر تا سه دقیقه از فیلمسازان حرفه‌ای و آماتور است.
موضوعات این جشنواره نیز کرونا و شهر (پایداری اجتماعی، آموزش حقوق شهروندی، احترام به حقوق کودکان، سالمندان و...)، کرونا و جامعه (بهداشت و سلامت، نشاط اجتماعی، خانواده، مهربانی و همزیستی، قرنطینه و...)، کرونا و محیط زیست، قهرمانان و شهدای سلامت، زندگی و آرزوهای پساکرونا، کرونا و تنهایی انسان معاصر (تفکر، کتاب، روزمرگی، هنر، تکنولوژی، تجربه‌های نو و...)،کرونا و فضای مجازی، کرونا و اقتصاد و سیاست، کرونا و عدم خشونت می‌شود.
این جشنواره فیلم همچنین در بخش‌های فیلم کوتاه داستانی، مستند، موشن‌گرافیک و فتورُمان، بخش ویژه فیلم سلفی، فیلم با موضوع تقدیر از قهرمانان و شهدای سلامت، فیلم با موضوع ملی (جایزه ویژه دبیر)، بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و جایزه ویژه نگاه خلاق، پاییز امسال با همکاری شهرداری تهران و سامانه هاشور برگزار می‌شود.
جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» یک رویداد هنری آنلاین بوده و فرآیندهای اداری آن از طریق فضای مجازی صورت می‌گیرد.
آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد تا ۲۰ شهریور ۹۹ از طریق سایت جشنواره به نشانی www.selfie20shortfilmfestival.com و http://hashure.com/ اعلام شده است.
جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» با شناسه كاربری @selfie20.sff در اینستاگرام حضور دارد.
برای مشاهده متن کامل فراخوان جشنواره سلفی 20 اینجا را کلیک کنید.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما