سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۵
کد مطلب : ۱۵۰۸۳

«خانواده نورالدین» به‌زودی مقابل دوربین می‌روند

۰
«خانواده نورالدین» به‌زودی مقابل دوربین می‌روند
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «خانواده نورالدین» عنوان مستندی 60 دقیقه‌ای به کارگردانی سیدمحمدصادق جعفری است که چندی پیش پژوهش آن به پایان رسیده و پس از گذر نسبی از شرایط دشوار کرونا، فیلمبرداری آن به‌زودی آغاز خواهد شد.
جعفری درباره‌ی موضوع این مستند گفت: نورالدین نوربخش جعفری دهکردی، از بنیانگذاران شرکت لبنی «دامداران» و از کارآفرینان موفق کشور است. فضای کاری که در این کارخانه بزرگ با خط‌های تولید مختلف و همین‌طور کارخانه سحر طراحی کرده است، در فیلم مورد توجه قرار گرفته است؛ ضمن این که بحران‌هایی که به وجود می‌آید و شیوه‌های گذر از این بحران‎‌ها را نیز نمایش می‌دهیم.
وی با تاکید بر این که «خانواده نورالدین» یک پرتره‌ی صرف نیست، افزود: ما در قالب روایت بحران‌ها به زندگی نورالدین خواهیم پرداخت. پژوهش و نگارش فیلمنامه از اواخر بهمن‌ماه آغاز شده و هم‌اینک به پایان رسیده است. طی ده روز آینده فیلمبرداری این پروژه را آغاز می‌کنیم و امیدواریم با این فیلم در چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت حضور داشته باشیم.
گفتنی است که عوامل تولید مستند «خانواده نورالدین» هنوز قطعی نشده‌اند. این فیلم با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و اتاق بازرگانی تهران تولید می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما