کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فیلم کارگاه مجازی مستند بحران «محسن اسلام‌زاده» منتشر شد

8 تير 1399 ساعت 12:20

بخش دوم «کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران» که همزمان با بحران همه‌گیری بیماری کرونا در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده، در فضای مجازی منتشر شد. این بخش به انتقال تجربیات «محسن اسلام‌زاده» پیرامون مستند بحران اختصاص دارد.


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی سینماتجربی، مجموعه این کارگاه‌ها در 4 سرفصل مختلف برگزار شده و فیلم آن به شکل Offline قابل دانلود و بازبینی روی وب‌سایت مرکز گسترش، پایگاه خبری سینماتجربی، صفحات فضای مجازی و آپارات است.
کارگاه انتقال تجربه محسن اسلام‌زاده، ذیل عنوان مستند بحران 1 و 2 تهیه و پخش شده است. این فیلمساز مشهدی، از چهره‌های موفق در تولید مستندهایی در مناطق بحرانی بویژه کشور افغانستان است که در پرونده‌ی فیلمسازی‌اش، آثاری چون تنها ميان طالبان، قصر قند، آقای دادستان، رويای مرجان، زندگی ميان پرچم‌های جنگی به چشم می‌خورد.
هفته قبل نیز دکتر «مصطفی جلالی‌فخر» به بهداشت گروه‌های مستندسازی در زمان بحران پرداخته بود. فیلم این کارگاه هم روی صفحه مرکز در آپارات قابل دسترسی است.
در دو هفته آینده هم دو کارگاه مستند پس از بحران (محمدسعید محصصی) و مستند بحران از منظر تولید (مرتضی شعبانی) در شبکه‌های مجازی منتشر خواهد شد.
علاقمندان جهت بازبینی کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران می‌توانند به صفحه ویژه سینماحقیقت در آپارات CINEMA_VERITE_film_festival، پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نشانی www.cinematajrobi.ir، وب‌سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir و فضای مجازی مراجعه نمایند.

تماشای آنلاین فیلم کارگاه مجازی انتقال تجربه - مستند بحران (بخش اول)
تماشای آنلاین فیلم کارگاه مجازی انتقال تجربه - مستند بحران (بخش دوم)

تماشای آنلاین فیلم کارگاه مجازی انتقال تجربه - مستند بحران (بخش سوم)
تماشای آنلاین فیلم کارگاه مجازی انتقال تجربه - مستند بحران (بخش چهارم)
 

 


کد مطلب: 15078

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/15078/فیلم-کارگاه-مجازی-مستند-بحران-محسن-اسلام-زاده-منتشر

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir