کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

«جایی برای فرشته‌ها نیست» در کدام سینماها روی پرده می‌رود؟

4 تير 1399 ساعت 15:45

مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری، از ساعت 16 امروز -چهارشنبه 4 تیر- در سینما فرهنگ اکران خود را آغاز می‌کند.


به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «جایی برای فرشته‌ها نیست» در نخستین روز از اکران خود، در 4 سینمای تهران و دو سینمای شهرستان روی پرده می‌رود.
این مستند سانس ساعت 16 در سینما فرهنگ، 18 در خانه هنرمندان، 21 در موزه سینما و 22 در کوروش روی پرده خواهد رفت. همچنین سانس 15 سینما هویزه مشهد و ساعت 18 سینما ستاره باران تبریز به این فیلم اختصاص یافته است.
«جایی برای فرشته‌ها نیست» فردا پنجشنبه 5 تیر در سینماهای فرهنگ ساعت 20، موزه سینما ساعت 17، کوروش سانس 18، چارسو ساعت 16 و هویزه سانس 19 نمایش داده می‌شود.
این مستند روز جمعه دو سانس 15 و 21 در موزه سینما اکران می‌شود. همچنین سانس‌های 16 در سینما فرهنگ، 18 در خانه هنرمندان، 22 در پردیس سینمایی کوروش، 15 در هویزه مشهد و ساعت 18 در سینمای ستاره باران تبریز به مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» اختصاص یافته است.
جدول کامل نمایش این مستند را می‌توانید اینجا ببینید.
«جایی برای فرشته‌ها نیست» مستندی درباره‌ی تیم ملی دختران «اسکیت هاکی» ایران و مشکلات پیچیده‌ی آنان در راه مسابقات آسیایی کره‌جنوبی است که ورزش، بهانه‌ای برای وارد شدن به زندگی این دختران شده است.
این فیلم پُرجایزه‌ترین مستند سینمایی سال 1398 است که سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و چهار جایزه از جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از جمله جایزه ویژه تماشاگران این جشنواره را کسب کرده است.
از عوامل اصلی این فیلم که سام کلانتری را در ساخت آن همراهی کردند، می‌توان به مهران کاشانی (همکار پژوهشگر)، رضا تیموری (فیلمبردار)، شاهین پورداداشی (صدابردار)، هایده صفی‌یاری (تدوینگر)، انسیه ملکی (صداگذار)، حبیب خزایی‌فر (آهنگساز)، محسن مرادی (مدیر تولید) اشاره کرد. محمد شکیبانیا و محسن شاه‌محمدمیراب هم تهیه‌کنندگان فیلم است.
«جایی برای فرشته‌ها نیست» محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و موسسه فرهنگی ‌هنری تنجرین است.

 
 


کد مطلب: 15072

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/15072/جایی-فرشته-ها-نیست-کدام-سینماها-روی-پرده-می-رود

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir