يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۰
کد مطلب : ۱۵۰۳۱

مریم دوستی دبیر جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» شد

۱
مریم دوستی دبیر جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» شد
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20»، مریم دوستی دارای مدرک کارشناس ارشد سینما از دانشگاه هنرهای دراماتیک سوئد است و پیش از این، طراحی چهره‌پردازی پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی مختلف، ساخت بیش از 15 فیلم کوتاه داستانی و مستند نظیر «صبحانه»، «میدان»، «دایره»، «اینجا تهران است»، «عروسک تنهایی»، «تردد ثانیه‌ها» و... را برعهده داشته و با این آثار در جشنواره‌هایی نظیر نیویورک، ونیز ایتالیا، کلرمون فران فرانسه، پالاس بلغارستان، اربیل کردستان عراق، فیلم کوتاه اروگوئه، ایران آمریکا، آپسالای سوئد حضور یافته است.
وی با فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» نیز در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. همچنین پیش از این به عنوان مدیر اجرایی، عضو هیات‌های انتخاب، داوری و شورای سیاستگذاری با جشنواره‌های مختلف همکاری کرده است.
«سلفی 20» نخستین جشنواره فیلم با موضوع زندگی پساکروناست که نتایج و تبعات شیوع این ویروس را بر انسان، جامعه، محیط زیست، سیاست، اقتصاد و... بررسی می‌کند.
این جشنواره از بخش‌های مختلفی چون مسابقه فیلم‌های مستند، داستانی، موشن گرافیک، ویدئو آرت و فتو رمان برخوردارست.
بزودی فراخوان شرکت در نخستین دوره جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» که جشنواره‌ای مجازی و آنلاین است و تمامی روندهای اداری و فعالیت دبیرخانه آن در فضای مجازی صورت می‌گیرد، منتشر خواهد شد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما