شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵
کد مطلب : ۱۵۰۰۷

مستند داستانی «ضریب هوشیاری ۳‌« کلید خورد

۰
مستند داستانی «ضریب هوشیاری ۳‌« کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نقل از روابط عمومی فیلم، مستند داستانی Gcs3 که به بیماران درگیر کُمای عمیق و آسیب‌های مغزی می‌پردازد، براساس مستندات کامل پزشکی و طی یک دوره‌ی تحقیقاتی ۱۴ ساله صورت گرفته است. این فیلم که با همکاری پزشکان و جراحان معتبر و حاذق مغز و اعصاب ایران و جهان ساخته می‌شود، سعی بر آن دارد تا بتواند در حوزه‌ی درمان و سلامت گامی بزرگ بردارد.
ابراهیم شفیعی فعالیت حرفه‌ای خود را با دستیاری کارگردان و برنامه‌ریزی در سینما و تلویزیون آغاز کرد. وی در این سال‌ها تجربه ساخت ۴۸ فیلم مستند و کوتاه را نیز داشته است؛ فیلم‌های مستند فرنگیس، عاشقی در غربت، زندگی و دیگر هیچ، دو تار مو، پارادیزو، صدای خواب، صدای سکوت و... که موفق به دریافت جوایز مختلفی از جشنواره‌های داخلی و خارجی شده است.
بنابر اعلام سازمان سینمایی مبنی بر آغاز تولیدات سینمایی به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی ناشی از ویروس کرونا، فیلمبرداری مستند داستانی Gcs3 در تهران آغاز شده و قرار است در استان مازندران و سپس برخی کشورهای اروپایی و آمریکا ادامه یابد.
عوامل تولید این پروژه عبارتند از:
تحقیق، نگارش و کارگردان: ابراهیم شفیعی 
مشاور پروژه: وحید جلیلوند
مشاور کارگردان: علی شاه‌حاتمی
مشاور رسانه‌ای: مونا کریمی
مدیر فیلمبرداری: سجاد سبحانی
صدابردار: سیدجلال سعادت‌یار
تدوین: محمد حدادنسب و امین رضئی
موسیقی: اکبر بلالی
بازیگران: سهیل محبی، ابراهیم لطیفی، سها پورحاتمی، فهیمه گردان، علی خونساری، بیتا علی‌محمدی؛ با حضور افتخاری: دکتر مجید خسروی
طراح گریم: زهرا عباسی 
مجری گریم: عرفان پورمند
طراح صحنه و لباس: ابراهیم لطیفی
دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: جواد کاهه
عکاس: امیر ایزدی
مدیر تولید: امین رضئی
مدیر تدارکات: علیرضا نظری
تهیه‌کننده: ابراهیم شفیعی
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما