سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰
کد مطلب : ۱۵۰۰۲

چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند فراخوان داد

۰
چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند فراخوان داد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینماتجربی» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، سلیم غفوری رییس چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند و مدیر شبکه مستند با اعلام آغاز به کار چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند گفت: این جشنواره در بخش‌های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری فعالیت خود را شروع کرده است.
وی افزود: جشنواره تلویزیونی مستند در بخش مستندنگاری، این جشنواره می‌کوشد تا با تشویق خبرنگاران و روزنامه نگاران برای افزایش قدرت نویسندگی، تحلیل و توصیف و انتخاب برترین گزارش‌های مستند در رسانه‌های نوشتاری طی دو سال گذشته گامی برای گسترش این رویکرد در جامعه بردارد.
رییس چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند تصریح کرد: بخش عکس مستند هم با هدف شناسایی و حمایت از عکاسان مستعد و فعال در حوزه عکاسی مستند، کمک به رشد کیفیِ تولید و دیده شدن عکس مستند و حمایت و تقویت جریان تولید عکس مستند برگزار می‌شود.
مدیر شبکه مستند همچنین با اعلام رشد ۵۰ درصدی حق پخش آثار راه یافته به چهارمین جشنواره مستند ادامه داد: امسال به مبالغ نقدی جوایز چهارمین جشنواره مستند افزوده شده تا مستندسازان با انگیزه بیشتری در این رویداد ملی شرکت کنند.
غفوری تاکید کرد: از ویژگی‌های دیگر این دوره اضافه شدن جوایز تخصصی مانند تدوین، تصویر و پژوهش و صدا به جشنواره است تا دیگر زحمت کشان عرصه مستند هم از این رویداد بی نصیب نباشند.
وی در پایان گفت: در بخش مستندنگاری هم امسال افزایش رقم جایزه را شاهد خواهیم بود تا نویسندگان و خبرنگاران دغدغه مند عرصه رسانه با انگیزه ای مضاعف در این دوره از جشنواره مشارکت داشته باشند.
هنرمندان مستندساز و خبرنگاران عرصه رسانه تا ۱۰ تیرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.festdoctv.com ضمن ثبت نام و ثبت اثر در این جشنواره ملی شرکت کنند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما