سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب : ۱۴۸۷۹
سجاد ایمانی:

روحیه جنگنده «عالیجناب» مخاطب عام را به سینما می‌کشاند

۰
روحیه جنگنده «عالیجناب» مخاطب عام را به سینما می‌کشاند
سجاد ایمانی کارگردان مستند «عالیجناب» که در بخش فیلم‌های مستند سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی" اظهار کرد: روش فیلمسازی من به گونه‌ای است که با استفاده از درام در قصه‌ای که بیان می‌کنم، مخاطب را به سینما می‌کشانم، «عالیجناب» هم از این نظر مستند درستی است که در قالب درام ، قصه‌های فرعی در آن با هم پیوند می‌خورند و تلاش شده در هنگام تدوین گره‌هایی در فیلم گذاشته شود که مخاطب را تا انتها با فیلم همراه کند.
وی با اشاره به موضوع مستند تازه‌اش که پیرامون زندگی یک قهرمان بکس است، گفت: این ورزشکار در گذشته موفق بوده و چندین مقام کشوری داشته اما حالا با مشکلاتی که درون خانواده‌اش به وجود آمده، مجبور به انجام کارهایی خارج از عرف شده است.
این مستندساز با تاکید بر روحیه جنگنده شخصیت اصلی فیلمش خاطرنشان کرد: انتخاب درست سوژه در مستند بسیار مهم است. من این موضوع را از میان سوژه‌هایی که دوستان معرفی کردند، انتخاب کردم چون آقا رحیم روحیه جنگنده‌ای دارد و با مشکلاتش مبارزه می‌کند.
سجاد ایمانی از منتقدان و خبرنگاران حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر دعوت کرد تا روز چهارشنبه -16 بهمن ماه- ساعت 22:30 به تماشای مستند «عالیجناب» در سالن‌های پردیس سینمایی ملت بنشینند.
تیزر مستند عالیجناب را اینجا ببنید
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما