دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۱۴۸۶۰
با حضور استاد موحد و جمعی از اهالی فرهیخته‌ی فرهنگ و هنر؛

رویای سیاه عطارپور در موزه سینما روی پرده رفت

۰
رویای سیاه عطارپور در موزه سینما روی پرده رفت
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در آغاز این برنامه که اجرای آن برعهده‌‎ی شهنام صفاجو بود، اُرد عطارپور از جانب استاد موحد، از حضور گسترده‌ی حضار تشکر و قدردانی کرد و در ادامه صحبت‌های خود، به ذکر نام و سپاسگزاری از همکاران خود در مراحل مختلف تولید این پروژه پرداخت و از معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی و مدیریت و کارکنان موزه سینما هم برای فراهم آوردن امکان نمایش این فیلم تشکر کرد.
در مستند «رویای سیاه» که برای اولین بار، در بخش مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به نمایش درآمد و نامزد کسب تندیس بهترین پژوهش جشنواره شد، تاریخ صنعت نفت ایران به روایت «محمدعلی موحد» بررسی و تحلیل می‌شود.
گفتنی است که در برنامه نمایش این فیلم که عصر دیروز در سینما فردوس موزه سینما برگزار شد، استاد محمدعلی موحد و خانواده محترمش حضور داشتند. استاد منوچهر انور چهره‌ی شاخص سینمای مستند ایران نیز از میهمانان این برنامه بود. دکتر حجت‌الله ایوبی دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، مصطفی ملکیان فیلسوف و دین‌پژوه، علی‌اشرف مجتهد شبستری سفیر سابق ایران در تاجیکستان، دکتر محمد کیاسالار دبیر جشنواره اخلاق پزشکی، اُرد زند، آرش لاهوتی و... هم از دیگر حضار برنامه نمایش مستند «رویای سیاه» بودند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما