چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷
کد مطلب : ۱۴۸۳۲
سلطانی فر پس از تماشای «جایی برای فرشته‌ها نیست»:

حمایت وزارت ورزش و جوانان از تولید مستندهای ورزشی

۰
حمایت وزارت ورزش و جوانان از تولید مستندهای ورزشی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» شب گذشته 10 بهمن ماه در مجموعه ورزشی انقلاب با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، حامد شکیبانیا و محسن شاه محمد میراب تهیه کنندگان مستند «جایی برای فرشته ها نیست»، مهدی علی‌نژاد سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و  منابع، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، محمدمهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، سید مصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان و تیم اسکیت هاکی بانوان نمایش داده شد.
سلطانی‌فر پس از تماشای این مستند ورزشی ضمن تقدیر از محمد حمیدی مقدم به دلیل حمایت از ساخت این فیلم که با محوریت دغدغه جوانان و عِرق ملی ساخته شده است، گفت: وزارت ورزش از تولید فیلم‌های مستند و سینمایی با مضامین ورزش و جوانان حمایت می‌کند.
وی افزود: حمایت دولت تدبیر و امید از ورزش زنان کامل است و هیچ تفاوتی میان امکانات و بودجه و توجه به ورزش زنان نسبت به مردان وجود ندارد. بانوان ورزشکار سفیران فرهنگی و نماد خودباوری و شکوه زنان مسلمان هستند و ما از حضور زنان ورزشکار در تمامی میادین بین‌المللی با حفظ حدود شرعی و فرهنگی حمایت می‌کنیم و این مسئله باید در برنامه فدراسیون‌ها قرار گیرد.
در این مراسم پیراهن تیم ملی اینلاین هاکی بانوان به وزیر ورزش و جوانان و همچنینی مدال‌های برنز مسابقات آسیایی اینلاین هاکی 2018 به موزه ورزش كشور اهدا شد.
«جایی برای فرشته‌ها نیست» مستندی اجتماعى و ورزشى درخصوص تیم ملی اسکیت هاکی بانوان است. این مستند در سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت موفق به دریافت تندیس هنر و تجربه، جایزه ویژه هیات داوران بخش بین الملل، جایزه بهترین موسیقی بخش مسابقه ملی و تندیس آرای تماشاگران شد.
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما