سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳
کد مطلب : ۱۴۶۸۸

درصدی از صندلی‌ها و ظرفیت خالی سالن‌های سینماحقیقت بلیت‌فروشی می‌شود

۰
درصدی از صندلی‌ها و ظرفیت خالی سالن‌های سینماحقیقت بلیت‌فروشی می‌شود
در این اطلاعیه آمده است: فروش این بلیت‌ها به مخاطبان عام، تک‌سئانس بوده و به تعداد محدودی به‌صورت آنلاین قابل رزرو خواهد بود. یکساعت تا شروع سئانس نیز در صورت وجود ظرفیت خالی سالن‌ها، افراد به شکل حضوری و با مراجعه به کانترهای مجموعه چارسو می‌توانند بلیت‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.
 *توضیح:
 1) رزرو بلیت برای دارندگان کارت جشنواره و سایر علاقمندان از طریق وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir امکان‌پذیر است.
 2) دارنده‌ی هر کارت جشنواره تنها قادر به رزرو اینترنتی یک بلیت از هر سئانس خواهد بود.
 3) بلیت‌ها از یک روز قبل قابل رزرو بوده و حداکثر تا یکساعت مانده به شروع سئانس، افراد باید با مراجعه به کانترهای مجموعه چارسو، بلیت رزرو شده‌ی خود را دریافت کنند.
 4) در فاصله‌ی یک ساعت مانده تا آغاز فیلم، بلیت ظرفیت‌های خالی سالن به‌صورت حضوری به فروش خواهد رسید.
 5) علاقمندان حوزه‌ی مستند می‌توانند با عضویت در "باشگاه مستند" سینماحقیقت، علاوه بر رزرو اینترنتی بلیت‌های هر سئانس جشنواره [یک بلیت با هر کارت]، از مزایای سالیانه‌ی این کارت نظیر عضویت در پاتوق هفتگی فیلم مستند و تخفیف 20 درصدی کارگاه‌های آموزشی، خرید اقلام تبلیغاتی جشنواره و کافی‌شاپ طبقه ششم چارسو برخوردار شوند.
 6) قیمت و جزئیات فروش بلیت‌ها، به علاوه‌ی موضوع و اطلاعات مجموعه‌ فیلم‌های جشنواره متعاقباً روی وب‌سایت سینماحقیقت منتشر خواهد شد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما