سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳
کد مطلب : ۱۴۶۳۹
گزارشی از سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛

بلیت‌فروشی موجب رضایت مخاطبان شد

۰
بلیت‌فروشی موجب رضایت مخاطبان شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، در تاریخ 13 آبان ماه و در نشست خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران بود که سید صادق موسوی دبیر این جشنواره از تصمیمش برای بلیت‌فروشی سانس‌های نمایش فیلم‎ها خبر داد و گفت: ازدحام عجیب و غریب سال گذشته ما را غافلگیر کرد و نقدها را پذیرفتیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم بلیت‌فروشی داشته باشیم، نیت ما پول درآوردن نیست اما به خاطر نظم و انضباط گفت وگو کردیم تا قیمت بلیت هر سانس پنج هزارتومان باشد.
روز بعد اعلام شد که سایت "سینما تیکت" برای فروش بلیت به صاحبان آثار راه‌یافته باز شده است و فردای همان روز هم دیگر علاقه‌مندان امکان خریداری بلیت را خواهند داشت.
بر این اساس، فیلم‌سازان شرکت‌کننده در بخش‌های مختلف بر حسب کد دریافتی که به آنها پیامک شد، توانستند به صورت رایگان بلیت تهیه کنند. علاوه براین، هر فیلم‌ساز در روز اکران فیلم خود می‌توانست 5 قطعه بلیت مهمان از گیشه پردیس سینمایی ملت دریافت کند. عموم علاقه‌مندان هم این امکان را داشتند که با بهای 5 هزار تومان برای هر سانس بلیت خریداری کنند که سقف خرید برای هر نفر دو بلیت بود.
طبق گفته مسوولان جشنواره فیلم کوتاه در همان روزهای ابتدایی تمامی بلیت‌ها فروخته شد و در سه روز ابتدایی برگزاری جشنواره در پردیس سینمایی ملت، علاقمندان توانستند با آرامش و بدون ایستادن در صف‌های طولانی راهی سالن‌های این سینما شوند.
سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا 24 آبان ماه در پردیس سینمایی ملت به کار خود ادامه می‌دهد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما