يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۱۴۶۱۰

نمایش و نقد مستند «عروسی پسر زینت» در کانون فیلم سینماحقیقت

۰
نمایش و نقد مستند «عروسی پسر زینت» در کانون فیلم سینماحقیقت
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم از ساعت 17:30 عصر روز دوشنبه 13 آبان‌ماه 98 در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور فرهاد ورهرام (کارگردان)، ناصر صفاریان (مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها) و اُرد عطارپور (کارشناس میهمان) مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
در خلاصه موضوع مستند «عروسی پسر زینت» آمده است: «محسن پسر بزرگ زینت در یکی از دانشگاه‌های ایتالیا دوره‌ی فوق لیسانس را می‌گذراند. برادر و خواهر وی نیز در ایتالیا تحصیل می‌کنند. زینت و همسرش از دوری فرزندانشان دلتنگ‌اند و محسن را راضی می‌کنند تا به جزیره قشم برگردد و دختری روستایی را برای همسری وی انتخاب می‌کنند. این فیلم داستان عروسی سنتی پسر زینت است که به مدت 6 روز در روستای سلخ برگزار شد...»
عوامل تولید این فیلم مستند عبارتند از: پژوهشگر، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: فرهاد ورهرام، فیلمبردار: رضا تیموری، صدابردار: مهرداد عباسپور، صداگذار: مهرشاد ملکوتی، تدوینگر: طاهره حسینی، گوینده: زینت دریایی
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای فیلم «عروسی پسر زینت» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17:30 عصر دوشنبه (13 آبان) به کانون فیلم «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما