سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰
کد مطلب : ۱۴۵۱۸

مستند انیمیشن «من ایرانی‌ام» وارد مرحله تولید شد

۱
مستند انیمیشن «من ایرانی‌ام» وارد مرحله تولید شد
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، علیرضا کاویان‌راد درباره‌ی موضوع این فیلم که با تکنیک دیجیتال پینتینگ ساخته می‌شود، گفت: من به عنوان یک ایرانی ممکن است در هر جایی زندگی کنم و هر زبان و فرهنگی داشته باشم، اما در نهایت یک ایرانی هستم. در مستند انیمیشن «من ایرانی‌ام» به این موضوع می‌پردازیم که ما متشکل از فرهنگ‌ها، قومیت‌ها و جغرافیاهای مختلف اما زیر یک پرچم هستیم.
وی با بیان این که استوری‌بُرد این فیلم آماده شده است، اظهار کرد: در این پروژه موسیقی جلوتر از تصویر حرکت می‌کند، به همین دلیل ساخت آن زودتر آغاز شد؛ با این توضیح که بخش‌هایی از قطعات استادان موسیقی نواحی سراسر ایران، موسیقی این فیلم را تشکیل می‌دهد.
این انیماتور در ادامه، با اشاره به سابقه کاری خود عنوان کرد: بیش از دو هزار دقیقه انیمیشن برای تلویزیون تولید کرده‌ام اما این آثار نسبت به «من ایرانی‌ام» داستان‌های متفاوتی داشته‌اند. سرعت و جدول تولیدشان هم بسیار متفاوت بوده است.
وی افزود: من همواره در ساخت آثار کوتاه، تجربه‌گرا هستم و هیچ‌کدام از آثار کوتاه من شبیه دیگری نیستند. «من ایرانی‌ام» اثری به شدت تجربی است و همین تجربه کردن برای من جذابیت بسیاری دارد.
کاویان‌راد درباره‌ی عوامل تولید «من ایرانی‌ام» که قرار است تا پایان سال آماده نمایش شود نیز گفت: کارگردان و تهیه‌کننده اثر خودم هستم. شهره هادی‌پور، حانیه اردستانی و فاطمه عباسی طراحی پروژه را برعهده داشته‌اند و بهروز شهامت صداگذاری و میکس موسیقی را انجام می‌دهد.
گفتنی است: این فیلم در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما