سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب : ۱۴۵۱۴

آئین دیدار مستند «تمام چیزهایی که جایشان خالی ست» برگزار شد

۰
آئین دیدار مستند «تمام چیزهایی که جایشان خالی ست» برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، مستند «تمام چیزهایی که جایشان خالی ست» به کارگردانی زینب تبریزی دوشنبه هشتم مهرماه با حضور عوامل فیلم و برخی سینماگران در موزه سینما رونمایی شد.
در این مراسم هنرمندان و مسوولانی چون سید محمدمهدی طباطبایی‌نژاد معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، جعفر صانعی‌مقدم مدیرعامل موسسه هنروتجربه، مرتضی رزاق‌کریمی قائم مقام مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مهران عباسی انارکی مدیرعامل موزه سینما، محسن استادعلی رییس انجمن صنفی کارگردانان مستند، علیرضا حسینی، مهرداد زاهدیان، هادی آفریده، صبا ندایی، بهروز بادروج، مهدی کوهیان، علی رشیدی‌فر، عطیه عطارزاده، جمیله دارالشفائی و هانیه یوسفیان حضور داشتند.
پس از امضای پوستر از سوی حاضران و پیش از نمایش فیلم، زینب تبریزی کارگردان این مستند گفت:«از آقای طباطبایی‌نژاد که هم زمان تولید و هم دریافت پروانه نمایش حامی این فیلم بود تشکر می‌کنم».
وی خطاب به مدیرعامل موسسه هنروتجربه نیز گفت:«آقای صانعی‌مقدم تولدتان مبارک. ممنون که آمدید و ممنون که با نمایش فیلم در این روز موافقت کردید چراکه ماه اکتبر ماه آگاهی رسانی درباره سرطان پستان است».
تبریزی در پایان از مرتضی رزاق کریمی، محسن استاد علی، عوامل فیلم، خانواده زنانی که مستند روایت‎گر زندگی آنان است و خانواده خودش تشکر کرد.
 
 
 
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما