کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

نمایش و نقد مستند «روابط خانوادگی» در کانون فیلم سینماحقیقت

27 مرداد 1398 ساعت 13:00

برنامه‌ی این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند «روابط خانوادگی» به کارگردانی «ناصر ضمیری» اختصاص یافته است.


به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند از ساعت 17:30 عصر روز دوشنبه 28 مردادماه 98 در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور ناصر ضمیری (تهیه‌کننده و کارگردان)، ناصر صفاریان (مسئول نمایش و نشست فیلم‌ها) و سیدرضا صائمی (منتقد میهمان) مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
مستند «روابط خانوادگی» به ارتباط حاجی‌بابا 80 ساله با فرزندانش می‌پردازد که در یک موقعیت خاص و ویژه قرار گرفته‌اند. این موقعیت باعث رفتارهایی از سوی خانواده می‌شود که شناخت بهتری نسبت به آن‌ها پیدا می‌کنیم...
عوامل تولید این فیلم مستند عبارتند از: فیلمبردار، کارگردان و تهیه‌کننده: ناصر ضمیری، پژوهشگران: ناصر ضمیری و ندا اسدی، صدابردار: معین اسدی، صداگذار: احسان افشاریان، تدوینگران: ناصر ضمیری و ندا اسدی، آهنگساز: عبدی بهروانفر، مدیر تولید: آمنه رحمانی، دستیار کارگردان: محسن صادقی، عکاس: ساغر صادقی، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای فیلم مستند «روابط خانوادگی» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17:30 عصر دوشنبه (28 مرداد) به کانون فیلم «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.
 


کد مطلب: 14401

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/14401/نمایش-نقد-مستند-روابط-خانوادگی-کانون-فیلم-سینماحقیقت

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir