کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

معرفی انیمیشن‌های راه‌یافته به جشنواره بین‌‍المللی فیلم‌های کودک و نوجوان

«این سو، آن سو»ی صلح در شهر اصفهان

16 مرداد 1398 ساعت 10:25

انیمیشن کوتاه «این سو، آن سو» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی لیدا فضلی، که در آرزوی صلح و دوستی برای تمام دنیاست به زودی در جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان در شهر اصفهان روی پرده می‌رود.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، لیدا فضلی که با انیمیشن «این سو، آن سو» در یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران و همچنین هفتمین جشنواره فیلم شهر حضور داشت این بار با این انیمیشن به بخش انیمیشن های کوتاه ملی سی و دومین جشنواره بین‌‍المللی فیلم‌های کودک و نوجوان راه یافته است.
در خلاصه داستان انیمیشن «این سو، آن سو» که در مدت زمان ۸ دقیقه و ۵۰ ثانیه و با تکنیک دو بُعدی ساخته شده، آمده است: «هیچ مرزی نمی‌تواند مانع شکل‌گیری دوستی‌ها و محبت بین کودکان شود. کاش به‌راستی دنیای بزرگسالان هم مانند دنیای کودکان پُر از صلح و دوستی باشد.»
عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از: نویسنده و کارگردان: لیدا فضلی، انیمیت: مریم کرمی و رسول شیری، رنگ و فضا: مریم کرمی، موسیقی: آرمان موسی‌پور، صداگذار: مهرشاد ملکوتی، مشاور بخش سه‌بُعدی: امیر سحرخیز، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.
 


کد مطلب: 14376

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/14376/این-سو-ی-صلح-شهر-اصفهان

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir