سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۱۴۳۷۲

رونمایی از «بهارستان خانه ملت» در موزه سینما

۰
رونمایی از «بهارستان خانه ملت» در موزه سینما
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی "سینماتجربی"، در این برنامه پس از مراسم امضای پوستر از سوی عوامل فیلم، مستندسازان و دیگر مهمانان، بابک بهداد کارگردان «بهارستان، خانه ملت» در سخنانی گفت: از سارا اقبال برای پژوهش، جواد وطنی برای تولید فیلم و سولماز افتخاری برای همکاری در تدوین این فیلم تشکر می‌کنم. همچنین باید یک تشکر بسیار ویژه از یکی از دوستانم داشته باشم که بدون هیچ چشمداشت مالی به من در ساخت این فیلم کمک کرد؛ شهرام درخشان عزیز که خیلی برای این فیلم زحمت کشید و خیلی از او تشکر می‌کنم.
او افزود: این فیلم در چند جشنواره نمایش داده شده ‌است و برای همین بسیاری آن را دیده‌اند، اما خوشحالم که شما برای دیدن این فیلم آمده‌اید.
«بهارستان، خانه ملت» جوایزی چون سیمرغ بلورین بهترین مستند جشنواره ۳۷ فیلم فجر، تندیس بهترین تحقیق و پژوهش بخش مستند جشنواره شهر و تندیس هنر و تجربه جشنواره سینماحقیقت را از آن خود کرده‌ است.
در آیین دیدار این فیلم مستند در موزه سینما، هنرمندان و مدیرانی چون صدیق تعریف، سودابه فضائلی، شهرام درخشان، احمدرضا طائی، فرید فرخنده‌کیش، محسن استادعلی، آرش اسحاقی، شهنام صفاجو، مهدی اسدی، هادی معصوم‌دوست، هادی آفریده، مصطفی شیری، مریم حق‌پناه و... حضور داشتند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما