چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۱۴۳۳۵

راه‌یابی پویانمایی «سیاه یا سفید» به جشنواره ‌الچه اسپانیا

۰
راه‌یابی پویانمایی «سیاه یا سفید» به جشنواره ‌الچه اسپانیا
به‌گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "سینما تجربی"، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پویانمایی «سیاه یا سفید» به کارگردانی محمدعلی سلیمان‌زاده از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چهل‌ودومین دوره جشنواره ‌«الچه» (Elche) اسپانیا راه یافت.
جشنواره ‌«الچه» (Elche) یکی از جشنواره‌هایی است که با آکادمی فیلم اسپانیا همکاری می‌کند و در چهل و دومین دوره‌ آن که از روز ۲۸ تیر ۱۳۹۸ برابر با ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۹ آغاز شده و تا ۴ مرداد برابر با ۲۶ ژوئیه  ادامه دارد، انتخاب فیلم‌ها بر اساس فیلموگرافی فیلمنامه‌نویسان بنا گذاشته شده است.
مدت زمان فیلم پویانمایی «سیاه یا سفید» ۱۲ دقیقه و داستان آن قصه‌ پروانه‌ای است که با ورود به دنیای خشک و خاکستری و رو به زوال کنار آبگیر زیبایی‌هایش باعث می‌شود مورد توجه گورخر جوان قرار بگیرد. پروانه هر لحظه به رنگی در می‌آید و گورخر در رویای رنگینِ بال‌های پروانه، سفری ادیسه‌وار به سوی کهکشان‌ها و رسیدن به پروانه بزرگ را آغاز می‌کند.
انیمیشن «سیاه یا سفید» به تازگی نیز به بیست‌وسومین جشنواره فیلم انیمیشن و کارتون سیکاف (SICAF)  کره جنوبی راه یافته است.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما