شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳
کد مطلب : ۱۴۲۲۶

ثبت نام کارگاههای از ایده تا فیلم نامه در سینمای مستند

۰
ثبت نام کارگاههای از ایده تا فیلم نامه در سینمای مستند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، با توجه به اهمیت مقوله "ایده یابی، گسترش طرح و فیلمنامه "‏در فیلم  مستند و تقويت هر چه بيشتر نگرش فيلمسازان این حوزه در فرآيند توليد، مدیریت تحقيقات و پژوهش مركز گسترش سينماي مستند و تجربي با دعوت از اساتيد برجسته و صاحب‌نظر در عرصه مذکور، اقدام به برگزاري مجموعه (کارگاههای از ایده تا فیلم نامه در سينماي مستند)، نموده است. کلاس ها متشکل از 5 عنوان ایده یابی، پژوهش، دراماتورژی، گسترش طرح و فیلم نامه است که شامل بررسی اثر و کارگاه انتقال تجربه هم می باشد. لازم به ذکر است در پایان کارگاهها به پنج طرح برگزیده توسط مرکز کمک هزینه تولید اختصاص می یابد. متقاضيان واجد شرايط جهت كسب اطلاع از زمان برگزاري، شرايط ثبت‌نـام و برنامه کارگاهها مي‌تــوانند از طـريق سـايت‌هاي  www.defc.ir،www. cinematajrobi.ir   اطلاعات تكميلي را دريافت نمايند.
 
مهلت ثبت نام: متقاضیان تا پایان روز 8 تیر ماه 1398 فرصت دارند نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.
مراحل ثبت نام :
1 - تكميل و ارسال فرم ثبت‌نام كارگاه از طريق سايت www.defc.ir  با مشخص کردن رشته تحصیلی و یا سوابق مربوطه
2- پس از بررسی فرم ها با در نظر گرفتن ظرفیت به داوطلبین پذیرفته شده از طریق تلفن و یا ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.
3- پذیرفته شدگان با در نظر گرفتن شرایط زیر نسبت به ارائه فیش واریز هزینه و کپی کارت ملی در زمان مقرر اقدام نمایند. هزینه حضور در کارگاه 5/000/000 ریال است؛ اعضای صنوف مرتبط و دانشجویان سینما از 15 درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.  
  • *دانشجويان هنر و سينما (با ارائه کارت دانشجویی معتبر)
    *مستندسازان با ارائه کارت معتبر و یا معرفی نامه از انجمن صنفی مربوطه " تهیه کنندگان ،مستند سازان"  
    *هنرجويان انجمن سينماي جوانان ايران با ارائه کارت معتبر و یا معرفی نامه از انجمن سینمای جوانان ایران

4- قابل توجه: از آنجا که تعداد پذیرفته شدگان در مجموعه کارگاهها محدود بوده، لذا اولویت با افرادی است که در ثبت نام مجموعه کارگاهها علاوه بر واجد شرایط بودن، در امر ثبت نام نیز پیش قدم بوده باشند. در ضمن ثبت نام در کارگاه به منزله تقاضای حضور در کل دوره بوده و امکان ثبت نام وحضور در یک جلسه میسر نمی باشد.
شرايط اعطاي گواهي حضور:
به متقاضياني كه از جلسه اول تا جلسه پاياني  کارگاهها «مجموعاً  5 جلسه » حضور فعال داشته باشند، گواهي حضور اعطاء خواهد شد
محل برگزاری : سهروردی شمالی میدان شهید قندی روبروی مرکز خرید اندیشه، پلاک 15 مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی (سالن سینما حقیقت)
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما