دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
کد مطلب : ۱۴۱۷۵

هفتمین جشنواره فیلم شهر «تیرماه» در تهران برگزار می‌شود

۰
هفتمین جشنواره فیلم شهر «تیرماه» در تهران برگزار می‌شود
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی، فراخوان شرکت در این رویداد سینمایی که بهمن‌ماه سال گذشته منتشر شده بود، تا 31 اردیبهشت ماه ادامه دارد. این دوره از جشنواره فیلم شهر در پنج بخش «مسابقه سینمای ایران»، «مسابقه سینمای بین‌الملل»، «مسابقه محله»، «مسابقه تبلیغات و اطلاع‌رسانی سینمای ایران» و بخش «جنبی» برگزار می‌شود.
در بخش «مسابقه سینمای ایران» و در بخش فیلم‌های «سینمایی» هفت تندیس به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی، در بخش فیلم‌های «ویدیویی» هفت تندیس به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی، در بخش «سریال‎ها و نمایش خانگی» شش تندیس به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی، در بخش فیلم‌‎های «داستانی، پویانمایی کوتاه و نیمه‌بلند» شش تندیس به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی و در بخش «مستند» شش تندیس به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
در بخش «مسابقه سینمای بین‌الملل»، در زیر مجموعه بخش مسابقه فیلم‌های «داستانی و مستند بلند» پنج تندیس به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی و در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه و نیمه‌بلند «داستانی، مستند و انیمیشن» سه تندیس به همراه لوح تقدیر و جایزه نقدی به برگزیدگان اهدا می شود.
در بخش «محله»، یک تندیس و دو لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش «مسابقه» و یک تندیس و دو لوح تقدیر به همراه جایزه نقدی در بخش «ویژه شهر تهران» به نفرات برگزیده اهدا خواهد شد.
در بخش «مسابقه تبلیغات و اطلاع‎‌رسانی سینمای ایران»، پنج تندیس به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به برگزیدگان بخش عکس، پوستر، عنوان‌بندی، آنونس و تیزر و پوستر بهترین فیلم‌های کوتاه و نیمه‌بلند اهدا می‌شود.
در بخش «جنبی» با عنوان «بی‌قرار تواَم» با موضوع سیل اخیر در شهرهای کشورمان، جشنواره یک اثر را به عنوان بهترین اثر معرفی کرده و لوح تقدیر و جایزه نقدی به کارگردان اهدا خواهد شد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما