کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

این سو و آن سوی صلح و دوستی در جشنواره پویانمایی تهران

6 اسفند 1397 ساعت 11:27

انیمیشن کوتاه «این سو، آن سو» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی لیدا فضلی، با اشاره به دنیای پُر از محبت میان کودکان، در آرزوی صلح و دوستی برای تمام دنیاست. این فیلم یکی از آثار منتخب یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران است.


به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در خلاصه داستان انیمیشن «این سو، آن سو» که در مدت زمان ۸ دقیقه و ۵۰ ثانیه و با تکنیک دو بُعدی ساخته شده، آمده است: «هیچ مرزی نمی‌تواند مانع شکل‌گیری دوستی‌ها و محبت بین کودکان شود. کاش به‌راستی دنیای بزرگسالان هم مانند دنیای کودکان پُر از صلح و دوستی باشد»
لیدا فضلی درباره‌ی دلیل انتخاب این سوژه گفت: من در آرزوی صلح و دوستی برای تمام دنیا هستم همانند دنیای کودکان و این موضوع دلیل انتخاب سوژه «این سو، آن سو» بود.
عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از: نویسنده و کارگردان: لیدا فضلی، انیمیت: مریم کرمی و رسول شیری، رنگ و فضا: مریم کرمی، موسیقی: آرمان موسی‌پور، صداگذار: مهرشاد ملکوتی، مشاور بخش سه‌بُعدی: امیر سحرخیز، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
انیمیشن «این سو، آن سو» در بخش فیلم کوتاه مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران که از تاریخ ۱۲ تا ۱۶ اسفند‌ماه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، به رقابت با دیگر آثار خواهد پرداخت.


کد مطلب: 13941

آدرس مطلب :
http://www.cinematajrobi.ir/news/13941/این-سو-سوی-صلح-دوستی-جشنواره-پویانمایی-تهران

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir