يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب : ۱۳۸۳۱
در نخستین همایش دانش‌آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی؛

مرکز گسترش از خانواده شهدا و حماسه‌سازان جنگ تحمیلی تقدیر می‌کند

۰
مرکز گسترش از خانواده شهدا و حماسه‌سازان جنگ تحمیلی تقدیر می‌کند
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این مراسم که عصر فردا (دوشنبه ۲۴ دی‌ماه ۹۷) در موزه سینما برگزار می‌شود، سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد با اهدای لوح سپاس و هدیه، از خانواده شهید فرامرز بهمنی و شهید سیدمهدی امیرفضلی، از شهدای گرانقدر فارغ‌التحصیل مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی تقدیر می‌کند.
تجلیل مدیرعامل مرکز گسترش از ۹ ایثارگر فارغ‌التحصیل مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی که در عرصه‌ی سینما حضور موثر داشتند، از دیگر برنامه‌های این همایش است. این افراد عبارتند از: همایون علیخانی، رسول بابارضا، مجید کاظمی، مجتبی دهقانی، دکتر محسن موسویان، غلامرضا کیخواه‌آریا، محمود مطهر، مهدی خواجه‌حسینی و علی کوهستانی،
گفتنی است: نخستین همایش دانش‌آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی، طی روزهای یکشنبه ۲۳ دی در خانه سینما و دوشنبه ۲۴ دی‌ در موزه سینما برگزار می‌شود. هدف این گردهمایی مروری بر فعالیت‌های آموزشی و عملکرد دانش‌آموختگان این «مرکز» در دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دستاوردها و موفقیت‌های آنان در تولید فیلم‌های کوتاه، مستند و بلند اعلام شده است.
مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی از سال ۱۳۶۱ با استفاده از اساتید مجرب طی ۸ سال، به جذب و آموزش دانشجویان سینما همت گماشت. دانش‌آموختگان این «مرکز» تاکنون در حوزه‌ی فیلم کوتاه، بلند و مستند جوایز متعددی از جشنواره‌های داخلی و خارجی کسب کرده‌اند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما