چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب : ۱۳۸۲۴

افتتاح سینمای رسانه فجر با «خانه‌ای برای تو»

۰
افتتاح سینمای رسانه فجر با «خانه‌ای برای تو»
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، آیین قرعه‌کشی برنامه نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه ها با اجرای محمد سلوکی و با حضور عوامل فیلم های راه یافته به بخش مسابقه و ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره در پردیس ملت برگزار شد.
در این آیین برای سانس ابتدایی جشنواره میان آثار مستند حاضر در بخش مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر قرعه کشی صورت گرفت و براساس این قرعه کشی مستند «خانه ای برای تو» به کارگردانی مهدی بخشی مقدم و تهیه کنندگی مهدی شامحمدی به عنوان نخستین فیلم در جدول نمایش جشنواره قرار گرفت. این مستند روز دهم بهمن ماه سانس اول جشنواره در سالن سینمای رسانه نمایش داده می شود.
«بهارستان خانه ملت» به کارگردانی و تهیه کنندگی بابک بهداد به عنوان دومین فیلم از مستندهای حاضر در فجر روز جمعه ۱۲ بهمن ماه در سانس اول نمایش داده می شود.
مستند «دلبند» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه کنندگی الهه نوبخت روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه در سانس اول پردیس ملت روی پرده می رود.
«نت های مسی یک رویا» به کارگردانی رضا فرهمند و تهیه کنندگی مرتضی شعبانی روز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه در سانس اول سینمای رسانه نمایش داده می شوند.
پایان بخش نمایش مستندهای فجر هم فیلم «تمام چیزهایی که جایشان خالی است» به کارگردانی و تهیه کنندگی زینب تبریزی است که روز پنج شنبه ۱۸ بهمن ماه در سانس ابتدایی پردیس ملت روی پرده می رود.
گفتنی است جدول کامل نمایش فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را می توانید در اینجا ببینید.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما