زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰ اعلام شد

16 دی 1397 ساعت 12:37

زمان قطعی برگزاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 اعلام شد. این جشنواره به همت «حوزه هنری» با موضوع اخلاق و سبک زندگی طی روزهای 8 تا 10 اسفند ماه 97 به دبیری «علی قربانی» در شهر تهران برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی، این جشنواره در دو بخش «مسابقه»‌ و «مسیر تجربه» و در قالب مستند، داستانی و پویانمایی طراحی شده است. همچنین بخش مسابقه سینمای جهان در قالب‌های مستند، داستانی و پویانمایی نیز صرفاً برای حضور فیلمسازان غیرایرانی خواهد بود.
اخلاق و سبک زندگی، ترویج مفاهیم اخلاقی همچون قانون‌مداری، گذشت، سعۀ صدر، ایثار، ترویج الگوی انسان، انقلاب اسلامی، خانوادۀ الگوی ایرانی اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، نگاه دوباره به زندگی و زدودن غبار روزمرگی از جمله موضوعات این رویداد سینمایی اعلام شده است.
برای بخش ویژه همم موضوعاتی چون: حمایت از تولید ایرانی (ایران ساخت)، حمایت از تولید کالا و خدمت دانش‌بنیان ایرانی، فرهنگ تولید محصولات باکیفیت ایرانی، پویش ملی و حمایت مردمی از تولید کالا و خدمات دانش‌بنیان باکیفیت ایرانی، تأثیرات مخرب خرید کالاهای خارجی، واردات بی‌رویه و غیرقانونی (قاچاق کالا)، معرفی کسب‌و‌کارهای نوین و استارت‌آپ‌ها و تولید ثروت از علم و فنّاوری و معرفی اقتصاد دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.
فیلمسازان برای شرکت در این جشنواره لازم است تا پس از ثبت‌نام در سایت جشنواره به نشانی www.۱۰۰fest.ir و دریافت کد رهگیری، اثر خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه منفی یک، دبیرخانه مرکزی جشنواره‌های حوزه هنری ارسال کنند و یا از طریق تلفن ۸۴۱۷۲۲۰۴ با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند. آخرین فرصت ثبت‌نام هم پایان دی‌ماه اعلام شده است.


کد مطلب: 13817

آدرس مطلب: http://www.cinematajrobi.ir/news/13817/زمان-برگزاری-دوازدهمین-جشنواره-فیلم-۱۰۰-اعلام

سینما تجربی
  http://www.cinematajrobi.ir