شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹
کد مطلب : ۱۳۴۶۳

مینا اکبری با روزنامه‌نگاران میدان جوانان به سینماحقیقت آمد

۰
مینا اکبری با روزنامه‌نگاران میدان جوانان به سینماحقیقت آمد
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، وی درخصوص موضوع این فیلم مستند اظهار کرد: «روایت فیلم مربوط به یک عکس است که ما روزنامه‌نگاران روزنامه جامعه در سال ۱۳۷۶ در میدان جوانان برای ویژه‌نامه‌ی نوروزی گرفته‌ایم. در این عکس من به همراه ۷۱ نفر دیگر حضور داریم. حالا پس از گذشت ۲۰ سال، حدود ۶ نفر از روزنامه‌نگاران آن عکس، روزنامه‌نگار باقی مانده‌اند!»
مینا اکبری فارغ‌التحصیل رشته روزنامه‌نگاری است و در سال‌های ۱۳۸۱ و ۱۳۸۲ به عنوان بهترین روزنامه‌نگار در حوزه‌ی گزارش و مصاحبه معرفی شده است.
عوامل تولید مستند ۶۸ دقیقه‌ای «میدان جوانان» به این شرح هستند: پژوهشگر، نویسنده، گوینده و کارگردان: مینا اکبری، فیلمبردار: محمدرضا جهان‌پناه، صدابردار: حسن شبانکاره، صداگذار: انسیه ملکی، تدوینگران: سپیده ابطحی با همکاری آرش زاهدی اصل، آهنگساز: علی صمدپور، مدیر تولید و دستیار کارگردان: عبدالرضا‌ نیک‌پور، عکاس: دانیال شایگان، سرمایه گذار: مینا اکبری، تهیه‌کننده:  احسان رسول‌اف
گفتنی است: این فیلم در صورت پذیرش هیات انتخاب، برای اولین بار در بخش مسابقه ملی مستندهای نیمه‌بلند جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت روی پرده می‌رود.
*دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» طی روزهای ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» در شهر تهران برگزار خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما