سه شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۱۳۲۹۴

نمایش نوزده مستند در دومین روز از جشنواره استانی مستند آذربایجان

۰
نمایش نوزده مستند در دومین روز از جشنواره استانی مستند آذربایجان
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی"، دومین روز از نخستین جشنواره استانی فیلم مستند آذربایجان امروز- سه شنبه ۶ شهریور ماه- با نمایش چهار مستند «بازار تار، مردمان پود»، «برده»، «حرف زدن در برف»، «خواجو یادگار من» و «دایره کوچک ما» از بخش مروری بر مستندهای منتخب استان اصفهان آغاز شد.
در این روز اکران ها با نمایش سه مستند «خاطراتی برای تمام فصول»، «بزرگراهی در دل خاک» و «مبنا» ساخته مصطفی رزاق کریمی ادامه خواهد یافت.

در سانس ساعت ۱۵ به ترتیب مستندهای «یاران دره سی» از بخش محیط زیست، «گرمخانه» از بخش تبریز ۲۰۱۸، «خدا و پیچ گوشتی رضا» از بخش حمایت از کالای ایرانی، «آنسوی بدر» از بخش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جشنواره روی پرده می روند.
در ادامه مستندهای کوتاه «تامان خالا»، «پله های سنگی»، «شیخ حسین» و مستند بلند «کامونیست» نمایش داده خواهد شد.
سانس ساعت ۲۰:۳۰ به مرور آثار کامران شیردل اختصاص یافته است که در دومین روز جشنواره دو مستند «تهران پایتخت ایران است» و «آن شب که بارون اومد» روی پرده پردیس سینمایی ستاره باران می روند.
براساس برنامه ریزی های انجام شده از سوی مسوولان اجرایی جشنواره سانس ساعت ۲۱:۴۰ هر شب به برگزاری جلسه نقد و بررسی اختصاص یافته است که در این جلسات مریم امینی منتقد سینما به بررسی فیلم های اکران شده در همان روز می پردازد.

ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما