شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱
کد مطلب : ۱۳۲۴۹

نمایش ویژه «سفر سهراب» در پردیس سینمایی چارسو

۰
نمایش ویژه «سفر سهراب» در پردیس سینمایی چارسو
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینماتجربی»، به منظور حمایت از سینمای مستند و مستقل در ایران، عوامل «سفر سهراب» با همراهی سینماگرانی چون ابراهیم مختاری، فرزاد موتمن و مهرداد اسکویی روز یکشنبه ٢٨ مردادماه ساعت ١٨ در پردیس سینمایی «چارسو» میزبان تماشاگران این مستند سینمایی خواهند بود.
در این اکران ویژه سه فیلمساز سینمای ایران درباره ضرورت حمایت از فیلم های مستند از جمله مستند سینمایی «سفر سهراب» و مجموعه فیلم‌های سهراب شهیدثالث دقایقی با مخاطبان صحبت خواهند کرد.
مستند «سفر سهراب» پرتره‌ای متفاوت درباره سهراب شهیدثالث، به‌عنوان یکی از موثرترین آغازگران سینمای نوین ایران است که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده و یکی از مهمترین مقاطع کار و زندگی این سینماگر پیشرو را یعنی زمانی که موفق به ساخت دو فیلم مهم «یک اتفاق ساده» و «طبیعت بی جان» شد به تصویر می‌کشد. نخستین نمایش رسمی این مستند در دهمین جشنواره بین‌المللی مستند ایران «سینما حقیقت» بوده است که از سوی هیات داوران این جشنواره به عنوان یکی از نامزدهای دریافت تندیس «هنر و تجربه» برای بهترین فیلم مستند معرفی شد.
اکران ویژه مستند سینمایی «سفر سهراب» با همراهی چهره های تاثیرگذار سینمای مستند و مستقل ایران در هفته های آتی ادامه پیدا خواهد کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما