شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۱۳۲۴۸
مصطفی رزاق کریمی:

زمان اکران «بانو قدس ایران» مشخص نیست

۰
زمان اکران «بانو قدس ایران» مشخص نیست
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینماتجربی» به نقل از خبرگزاری مهر، مصطفی رزاق کریمی کارگردان مستند «بانو قدس ایران» گفت: پروانه نمایش «بانو قدس ایران» به تازگی صادر شده است اما هنوز نمی دانم تهیه کننده و پخش کننده این فیلم چه برنامه ای برای اکران در نظر گرفته است.
وی درباره احتمال استقبال مخاطب از این مستند در اکران عمومی بیان کرد: من پخش کننده و یا سینمادار نیستم، اما براساس استقبال مخاطبان از فیلم در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر فکر می کنم که این مستند می تواند در اکران موفق باشد.
این مستندساز توضیح داد: «بانو قدس ایران» با موضوعی که دارد اگر تبلیغات و معرفی درستی داشته باشد می تواند در اکران موفق عمل کند.
رزاق کریمی در پایان درباره دیگر فعالیت هایش گفت: یک کار پژوهشی برای تولید یک مستند در دست دارم که البته هنوز به نتیجه نهایی نرسیده ام و ممکن است براساس روند پژوهش، این پروژه به مرحله تولید نرسد.
«بانو قدس ایران» روایتی است از زندگی بانو خدیجه ثقفی که فارغ از تجربه‌های مرفه کودکی و نوجوانی، ۶۰ سال زندگی در کنار مردی بی نظیر را تجربه کرد و تا به آخر همراهش بود، مردی به نام سید روح الله خمینی.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما