شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۷
کد مطلب : ۱۳۲۴۵

رونمایی از تندیس و پوستر جشنواره فیلم مستند آذربایجان

۰
رونمایی از تندیس و پوستر جشنواره فیلم مستند آذربایجان
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی، دکتر محمد محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در مراسم رونمایی از تندیس و پوستر نخستین جشنواره فیلم مستند آذربایجان عنوان کرد: مخاطبان اصلی این جریان مردم هستند که با استقبال از این نوع جشنواره‌ها می‌توان دریافت که جامعه هنری استان در این عرصه تا چه حدودی موفق عمل کرده است.
وی با بیان اینکه شهر تبریز طی سال‌های اخیر در حوزه سینما شاهد موفقیت‌های بسیاری شده، ادامه داد: جشنواره مستند آذربایجان و جشنواره فیلم کوتاه تبریز (سال گذشته نخستین دوره ی خود را سپری کرد) یکی از زبانزد‌ترین‌های حوزه‌ی هنر تبریز به شمار می‌رود که امید است این نوع رویدادهای باشکوه و عظیم تدوام داشته باشد.
محمدپور اظهار کرد: ظرفیت سینمایی استان، موفقیت‌های عرصه سینمایی توسط سینماگران، تولیداتی که نشان از پویایی و بالندگی سینما در استان دارند، همگی نویدبخش گام‌‎های مثبت در این حوزه به شمار می‌رود.

قوچ آذربایجانی، نماد جشنواره فیلم مستند آذربایجان

شهرام علیزاده دبیر جشنواره فیلم مستند آذربایجان هم درخصوص انتخاب قوچ آذربایجانی به عنوان نماد و سمبل این جشنواره اظهار کرد: طی یک نظرسنجی از میان ۲۵۰ نفر از فعالان حوزه فیلم مستند و از بین چندین پیشنهاد وارده به دبیرخانه، قوچ آذربایجانی بیشترین رأی افراد را کسب کرد و به عنوان نماد و سمبل جشنواره انتخاب شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما