شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۱۳۱۹۸

پورصمدی: در این دوران گذار باید کنار نشست

۰
پورصمدی: در این دوران گذار باید کنار نشست
وی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت اظهار کرد: طبیعی است که نسل جوان سینما تلاش می‌کند جای نسل قدیم‌تر را بگیرد. این نسل آرمان‌خواه است و گاه استعدادهای خوبی میان آن‌ها یافت می‌شود، اما تنها برخی از آثار تولید شده توسط این نسل کیفیت لازم را دارند.
این فیلمبردار که امسال در اختتامیه‌ی جشنواره تلویزیونی مستند مورد تقدیر قرار گرفت، ضمن تاکید بر این که دوران گذار فعلی ثبات چندانی ندارد، یادآور شد: در این دوران گذار، فعلاً باید کنار نشست و آثار این نسل تازه را تماشا کرد.
پورصمدی درباره‌ی اهدای جوایز به عوامل فنی سینما همچون فیلمبردار در بخش مسابقه ملی جشنواره سینماحقیقت گفت: در نظر گرفتن عوامل فنی در بخش جوایز جشنواره امری مثبت و قابل تقدیر است. توجه به این بخش‌های تکنیکی نشان می‌دهد مسوولان سینماحقیقت گوشه‌چشمی به همکاری جمعی دارند و این گونه نیست که تمام امتیازات در انحصار کارگردان و تهیه‌کننده باشد.
وی در پایان، با بیان این که هیچ فیلمی بدون همیاری فیلمبردار، صدابردار، تدوینگر، صداگذار و... پیش نمی‌رود، عنوان کرد: این جوایز سینماحقیقت می‌تواند تشویق خوبی برای عوامل فنی سینما باشد تا بدانند کارشان دیده می‌شود.
دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، از ۱۸ تا ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد در شهر تهران برگزار می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما