سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۱۲۹۹۷

استقبال از شرکت در «سینماحقیقت» در بازار فیلم جشنواره کن

۰
استقبال از شرکت در «سینماحقیقت» در بازار فیلم جشنواره کن
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در غرفه‌ی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی که در بازار فیلم هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن برپاست، آثار منتخب مستند و انیمیشن این «مرکز» نظیر بانو قدس ایران، زنانی با گوشواره‌های باروتی، در جستجوی خانه خورشید، ترور سرچشمه، واریته بلوچی، پریخوانی، مهر و مسیح، رقص با باد، خانه دوست، مادرم ایل من، پسران سندباد؛ داش‌آکل، روباه، اکتسابات انتسابی، پروانگی، دارزا، صفحه خالی، آلفابت و... به پخش‌کنندگان، خریداران و نمایندگان فستیوال‌های جهانی ارائه می‌شود.
تمامی فیلم‌های این مرکز دارای لینک vimeo با زیرنویس انگلیسی است.
نسخه چاپی و PDF کاتالوگ سال ۲۰۱۸ مجموعه تولیدات مستند، انیمیشن و داستانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
معرفی طرح‌های مستند در دست تولید «مرکز» به منظور تولید مشترک، بخش دیگری از فعالیت بین‌المللی این مرکز در بازار فیلم این دوره از جشنواره کن است.
فراخوان بخش بین‌الملل دوازدهمین دوره‌ی جشنواره سینماحقیقت هم در غرفه‌ی «مرکز» و «داک کورنر» DOC CORNER بازار فیلم کن عرضه می‌شود که با استقبال مخاطبین به منظور شرکت در این رویداد معتبر سینمای مستند ایران همراه شده است. گفتنی است که طی روزهای اخیر، نمایندگانی از جشنواره‌های ایدفا (هلند)، لایپزیگ (آلمان)، لیسبون (پرتغال)، لوکارنو (سوئیس) و... از غرفه مرکز گسترش در بازار فیلم کن بازدید کردند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما