دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۳
کد مطلب : ۱۲۹۸۶
رسول صدرعاملی خبر داد:

حضور مستندهای کارآفرینان در جشنواره حسنات سال آینده

۰
حضور مستندهای کارآفرینان در جشنواره حسنات سال آینده
رسول صدرعاملی دبیر هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی" گفت: مستند برای ما اهمیتی کمتر از داستانی ندارد و دبیرخانه جشنواره زحمت زیادی کشید تا تمامی فیلم های داستانی، انیمیشن، مستند و کوتاه در سانس های گوناگون نمایش داده شوند و شاهد ترکیبی کامل در جدول باشیم.
وی با بیان این که پیشنهادی به شورای سیاست گذاری جشنواره فیلم حسنات مبنی بر افزوده شدن بخشی تحت عنوان مستندهای کارآفرینان به این فستیوال داده است، افزود: این موضوع فعلا در حد پیشنهاد است و باید بررسی های بیشتری درباره آن انجام شود. اگر این ایده تایید شود مستندسازان را به ساخت مستندهایی پیرامون کارآفرینی تشویق خواهیم کرد.
این کارگردان ادامه داد: ما به دنبال تشویق مستندسازان به ساخت مستندهایی پیرامون چهره های شناخته شده حوزه کارآفرینی نیستیم بلکه کسی که حتی یک نفر را هم به درآمدزایی رسانده باشد از نظر ما کارآفرین محسوب می شود.
صدرعاملی با بیان این که در حال حاضر هم هیات انتخاب به موضوعاتی که به کارآفرینی می پردازند توجه دارد، تصریح کرد: باید این توجهات هدفمندتر شود.
وی در پایان درباره استفاده از هیات داوران جوان در هفتمین جشنواره حسنات گفت: در داوری سن اهمیت ندارد بلکه نوع نگاه افراد مهم است. از دید من هیات انتخاب بسیار مهم تر از هیات داوری است چون نباید هیچ فیلم با کیفیتی از عرصه رقابت بازبماند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما