سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب : ۱۲۷۹۵

پوستر فیلم انیمیشن «قلب سیمرغ» رونمایی شد

۰
پوستر فیلم انیمیشن «قلب سیمرغ» رونمایی شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینما تجربی»، پوستر انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» اثر زنده یاد وحید نصیریان با طرحی از علیرضا پوستین دوز امروز ۸ اسفند ماه، همزمان با آغاز پیش فروش بلیت های این فیلم رونمایی شد و اکران این اثر سینمایی از تاریخ ۱۳ اسفندماه در گروه سینمایی «هنر و تجربه» آغاز خواهد شد.
در این فیلم انیمیشن که توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده است، بازیگرانی چون حمید فرخ نژاد در نقش «رخش»، رضا کیانیان در نقش «شیردال»، الهام پاوه نژاد در دو نقش «آفرین» و «هما»، پرویز پورحسینی در نقش «سپنتا»، امین قاضی در نقش «رها» و علیرضا طاهری در نقش «رستم»، آرزو آذری در نقش «مینو» و وحید نصیریان در نقش «دم شیردال» از صداپیشه نقش هایی هستند که نصیریان در «قلب سیمرغ خلق کرده است.
مهدی ابوهاشم و وحید نصیریان نویسندگان، پیام آزادی آهنگساز، محمود موسوی نژاد طراح صدا و صداگذاری، نیما دهخوارقانی، مشهود ولیان، بابک تهرانی و محمود میروهابی انیماتورها، امیر سلامتی مدیرنورپردازی و رندرینگ، امیر سحر خیز و محمد رستمی جلوه های ویژه، وحید نصیریان تدوین، وحید نصیریان طراح کاراکترها و مهدی نادری بازنویسی دیالوگ ها از عوامل ساخت انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» هستند.
در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی «قلب سیمرغ» چنین آمده است: در آینده‌ای دور، میان انسان‌های کره زمین جنگی همه‌گیر در حال انجام است. در این میان، «سپنتا»، سعی دارد «مینو»، زن پا به ماهش را از این مهلکه بیرون برده و به غاری برساند که توسط نیروی «سیمرغ» از آن محافظت می‌شود.آنها نام فرزمد خود را «رها» می گذارند درگیر و دار این جنگ، «اژدهاک» که در کوه دماوند به بند کشیده شده بود، آزاد می شود. رها پس از سال ها به جنگ اژدهاک می رود و با وجود کوچکیش بر اژدها پیروز گشته و ناجی سرزمینش می شود.
آیین گشایش این فیلم عصر روز ۱۴ اسفندماه ساعت ۲۰ در موزه سینما برپا می شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما