چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
کد مطلب : ۱۲۶۷۵

میزبانی جشنواره‌ای در آمریکا از انیمیشن «آلفابت»

۰
میزبانی جشنواره‌ای در آمریکا از انیمیشن «آلفابت»
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سینما تجربی» به نقل از خبرگزاری مهر، انیمیشن کوتاه «آلفابت» ساخته کیانوش عابدی به بخش مسابقه هشتمین دوره جشنواره «کویینز» در نیویورک راه یافت.
این فیلم در هشتمین فستیوال جهانی فیلم «کویینز» نمایش داده می شود که حدود ۶۵۰ فیلم برای شرکت در این جشنواره ثبت نام کرده اند. از میان این آثار هم ۱۸۱ فیلم برای نمایش انتخاب شده‌اند.
این جشنواره از ۱۲ تا ۲۵ مارس ۲۰۱۸ در نیویورک برگزار می شود.
«آلفابت» زندگی انسان‌هایی را روایت می‌کند که زندگی کردن را فراموش کرده و از آگاهی و حقیقت دور مانده‌اند. به طور کلی این فیلم در مورد مردمانی است که سال‌ها است الفبای زیستن را از یاد برده‌اند، نمی‌بینند، نمی‌شنوند و سخنی بر لب نمی‌سرایند، ولی کلمات بی‌قرار در انتظارند.
عوامل ساخت این انیمیشن عبارتند از کارگردان: کیانوش عابدی، انیماتور: فرنوش عابدی، رندر و کامپوزیت: مرتضی نیتی، ویژوآل: حامد پورکرمان، طراح: امیرحسین نوروزی، بک‌گراند: محدثه پیله‌وران، موسیقی: سروش عابدی، محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
گفتنی است: انیمیشن «آلفابت» پیش از این در سال جدید میلادی به چند جشنواره بین المللی درکشورهای استرالیا، آمریکا، مکزیک، نروژ و ایتالیا راه پیدا کرده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما