چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
کد مطلب : ۱۲۳۴۷

به دنبال «خانه دوست» در جشنواره سینماحقیقت

۰
به دنبال «خانه دوست» در جشنواره سینماحقیقت
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، محمدرضا عینی درباره‌ی موضوع این مستند گفت: «خانه دوست» پیرامون فیلمسازی است که برای ساخت فیلم مستندی از یک آرتیست ایرانی ـ که سالهاست در خارج از ایران زندگی می‌کند ـ به پاریس می‌رود؛ اما ماجرا به هیچ‌وجه آن طور که او فکر می‌کرده پیش نمی‌رود و روند ساخت فیلم دچار چالش‌های جدی می‌شود.
این مستند ۷۰ دقیقه‌ای در صورت پذیرفته شدن از سوی هیات انتخاب، برای نخستین بار در جشنواره سینماحقیقت نمایش داده خواهد شد.
محمدرضا عینی ساخت مستندهای «خوابگرد»، «اسبی که شیهه نمی‌کشد»، «من هنوز اینجا هستم» و «آشپزی با دوربین» را در کارنامه فیلمسازی خود به ثبت رسانده است.
عوامل تولید مستند «خانه دوست» عبارتند از: فیلمبردار، صدابردار، کارگردان و تهیه‌کننده: محمدرضا عینی، تدوینگران: محمدرضا عینی و سارا خاکی، صداگذار:‌ حسین قورچیان، هماهنگی: اتین دی ریکاد، موسیقی: صبا ندایی، اصلاح رنگ و نور: محسن خیرآبادی، پشتیبانی فنی: مژگان صیادی، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
*مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما