دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
کد مطلب : ۱۲۲۰۰
برای حضور در جشنواره Jackson Hole ؛

«محیط‌بان و پلنگ» راهی آمریکا می شود

۰
«محیط‌بان و پلنگ» راهی آمریکا می شود
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی« سینما تجربی» ، به نقل از روابط عمومی اداره کل بین الملل صدا و سیما، از میان آثار ارسالی به جشنواره Jackson Hole آمریکا ، اثر فتح ‌الله امیری تهیه‌کننده و کارگردان مستند «محیط‌بان و پلنگ» موفق به حضور در بخش «انسان و طبیعت» این جشنواره در ایالت وایومینگ آمریکا شد.
مستند «محیط بان و پلنگ» تولید شبکه جهانی جام‌جم روایت بی نظیری از تلاش دوست داران طبیعت ایران است که با جان و دل در راه حفظ این سرمایه های ملی تلاش می کنند.
فتح الله امیری در سوابق کاری خود آثار ارزشمندی چون مستند های؛ "درجستجوی پلنگ ایرانی"، "زندگی درکسوف"، "مجموعه خزندگان ایران"، " تنهاوش" و "حیات در رگهای سرد" را به ثبت رسانده است.
جشنواره حیات وحش Jackson Hole تحت نظارت بیش از هفتصد نفر از فعالان صنعت سینما در بیش از ۳۰ کشور جهان، هر دو سال یکبار در ایالت وایومینگ آمریکا در حاشیه پارک ملی
Grand Teton ، میزبان بهترین های دنیای حیات وحش است و تلاش می کند با افزایش آگاهی و فعالیت های ثمربخش به وسیله استفاده خلاقانه از رسانه، راه آموزش و توسعه را دنبال کند.
امسال نیز جشنواره مذکور ۲ الی ۷ مهرماه در وایومینگ آمریکا برگزار می‌گردد و شبکه های بزرگ فیلمسازی در زمینه حیات وحش دنیا از جمله: BBC Nature ،Discovery، Geography National، ZDF با تولیدات جدید خود دراین رویداد معتبر جهانی به رقابت می‌پردازند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما