دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب : ۱۱۹۸۸

تقدیر از سه نویسنده مجله‌ی «فیلم» در آیین رونمایی از یک مستند

۰
تقدیر از سه نویسنده مجله‌ی «فیلم» در آیین رونمایی از یک مستند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینماتجربی" به نقل از ایسنا، مراسم آیین دیدار مستند «کایه دو فیلم» شامگاه ۲۸ مرداد ماه در سالن فردوس موزه سینما برگزار شد، این مستند که میلاد ثابت کار آن را در طول سه سال ساخته است، اثری در رابطه با یکی از قدیمی‌ترین نشریات کشورمان یعنی ماهنامه «فیلم» است.
پیش از آغاز اکران فیلم سینمایی «کایه دو فیلم» احسان رسول‌الف و میلاد ثابت‌کار تهیه کننده و کارگردان جوان این فیلم به روی سن رفتند و از فشارها و سختی‌های تولید این اثر که پروسه ساخت آن سه سال به طول انجامید گفتند.
رسول‌اف در ابتدای صحبت‌هایش اعتراف کرد که دلیل اصلی شلوغ شدن افتتاحیه این مستند اهمیت مجله «فیلم» بوده و آنها از نام آن برای جذب تماشاگر استفاده کردند.
ثابت‌کار نیز در انتهای صحبت‌هایش از مرحوم ایرج کریمی یاد کرد و فیلمش را به او تقدیم کرد.
بعد از صحبت‌های کارگردان و تهیه کننده، مراسم تجلیل از سه نسل نویسندگان مجله فیلم نیز پیش از اکران «کایه دو فیلم» انجام شد. در ابتدا مسعود مهرابی مدیر مسئول مجله فیلم و رخشان بنی‌اعتماد از جهانبخش نورایی به عنوان نماینده نسل اول نویسندگان این مجله تقدیر به عمل آوردند و هرکدام دقایقی را به صحبت در رابطه با نورایی و مجله فیلم اختصاص دادند.
عباس یاری دبیر تحریریه ماهنامه فیلم و رضا کیانیان هم برای اهدای جایزه به نماینده نسل دوم نویسندگان مجله فیلم به روی صحنه آمدند و لوح تقدیر را به سعید عقیقی اهدا کردند.
در بخش بعدی هم از شاهین شجری‌کهن به عنوان نماینده نسل جدید نویسندگان مجله فیلم تقدیر به عمل آمد، هوشنگ گلمکانی سردبیر مجله به همراه محمود کلاری لوح این مراسم را به شجری‌کهن تقدیم کردند.
پوریا ذوالفقاری هم آخرین نفر از اعضای تحریریه مجله فیلم بود که محسن امیریوسفی به همراه هوشنگ گلمکانی لوح تقدیر را به او تقدیم کردند.
در این مراسم سینماگران و نویسندگانی چون رضا کیانیان ، رخشان بنی‌اعتماد، جهانگیر کوثری،هوشنگ گلمکانی،محمود کلاری، مسعود مهرابی، عباس یاری، خسرو دهقان، احمد طالبی‌نژاد،جهانبخش نورایی،فرهاد توحیدی،احمد امینی،مهرزاد دانش،پریسا بخت‌آور،علی عباسی،امیر عابدی ، سعید عقیقی، پوریا ذوالفقاری ، شاهین شجره کهن ، مسعود فروتن ،امیر اثباتی و… ‌حضور داشتند.
نمایش فیلم «کایه دو سینما» در هنر و تجربه این روزها آغاز شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما