دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۱۱۹۴۷

داستان پیانیستی که سوژه انیمیشن جدید عابدی شد!

۰
داستان پیانیستی که سوژه انیمیشن جدید عابدی شد!
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «ملکوت» درباره یک نوازنده پیانو است که پس از حادثه‌ای دستش را از دست می‌دهد و دیگر قادر به ساز زدن نیست؛ سپس دست‌های او پیوند زده می‌شود، اما این دست‌ها به سمت شرارت و پلیدی پیش می‌روند...
عابدی درباره‌ی دلیل انتخاب این سوژه گفت: «رژو شرش» پیانیست و آهنگسازی مجارستانی در یک حادثه، یکی از دست‌هایش را از دست داد و بعد از آن بود که به آهنگ‌نویسی و خوانندگی روی آورد و یاد گرفت که با یک دست پیانو بنوازد. او آهنگ‌های بسیاری ساخت اما معروف‌ترین آنها «یکشنبه غم‌انگیز» نام دارد که برایش بدنامی آورد و در سراسر دنیا موجب خودکشی هزاران نفر شد. من با توجه به این داستان، سوژه پیانیستی که دست‌هایش را از دست داده را برای جدیدترین کارم انتخاب کردم، اما داستان انیمیشن من کاملاً با داستان زندگی وی متفاوت است.
به گفته عابدی، «ملکوت» یک انیمیشن ترسناک است و مانند «پیشخدمت» برای ساخت آن از تکنیک ۳D استفاده شده است. تکنیکی که شبیه به استاپ‌موشن است و قرار است نظیر یک نقاشی رنگ روغن شود.
عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از: نويسنده و كارگردان: فرنوش عابدى، مشاور هنرى: كيانوش عابدى، نگاه فرديار، طراحى كاركتر و فضا: احسان كافى، مدلسازى: سينا كوهى‌دهكردى، پينت: محدثه پيله‌وريان، ريگ و سيموليشن: حامد پوركرمان، موسيقى و افكت: سروش عابدى، تهیه‌کننده: فرنوش عابدی، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی
گفتنی است که فرنوش عابدی با آخرین اثر انیمیشن خود «پیشخدمت» موفقیت‌های زیادی در عرصه جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی بدست آورده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما